Novinky

AGRO+MASHEXPO

Titan Eko vystavovalo své výrobky na veletrhu AGRO+MASHEXPO, který se konal ve dnech 23. - 26. ledna 2008 v Budapešti. Počet návštěvníků celého veletrhu (nový rekord návštěvnosti) i počet zájemců o náš stánek překročily veškerá očekávání.

 Účast společnosti Titan Eko na maďarském veletrhu byla vynikající příležitostí k prezentaci řady výrobků určených zemědělskému sektoru. Velké popularitě mezi návštěvníky veletrhu se těšily vystavované výrobky jako boudy pro telata, mobilní nádrže na motorovou naftu s výdejním zařízením Truckmaster® nebo nadzemní dvouplášťová nádrž na motorovou naftu s výdejním stojanem Fuelmaster®. Na stánku bylo možné si též prohlédnout 200litrový dvouplášťový zásobník na chemikálie (TitanChemstore), záchytné palety, 200litrovou nádrž na pitnou vodu a na dešťovou vodu (zásobník speciálně navržený pro výstavu Magyar Kert, Maďarská zahrada).

Jelikož jsou pro nás připomínky našich zákazníků i zájemců velmi důležité, prosíme o zaslání Vašich názorů na naše produkty na e-mailovou adresu: biuro@titan-eko.pl.
Kingspan TITAN Kingspan TITAN EXCEL Kingspan Sensor Systems

Kingspan Environmental - organizační složka
Pražské Předměstí
Habrmanova 166/26
500 02 Hradec Králové, Czech Republic
Tel.: +420 725 114 555
Fax: +420 491 619 006
info@kingspan-env.cz