Novinky

TRUCK TOOLBOX

Boxy Truck ToolBox jsou ideálním řešením pro uskladnění a přepravu různého nářadí a jiného drobného příslušenství. Vhodně zvolené rozměry výrobku umožňují jeho převoz automobilem.

 Pevná a tuhá konstrukce, vysoce kvalitní polyethylen a moderní technologie rotačního tváření použitá při jejich výrobě zajišťuje, že boxy jsou mimořádně odolné proti mechanickému poškození a proti vlivu atmosférických podmínek. Truck ToolBox je vyroben z recyklovatelných materiálů - je možná 100% recyklace opotřebených výrobků a opětovné využití surovin. Box je odolná vůči UV záření a působením slunečního záření nemění barvu. 

Truck ToolBox má zvláštním způsobem navržené hrany, které brání proniknutí vody do boxu a víko, na kterém se nehromadí dešťová voda. Navíc je víko upevněno pomocí 3 speciálních pantů, které ho udržují po otevření v horní poloze a umožňují bezproblémové otevírání boxu postavené těsně u stěny, což je velkým usnadněním v provozu. 
 
Truck ToolBox lze zvedat pomocí vysokozdvižného vozíku při použití speciálních osazení v dolní části boxu nebo pomocí držáků, které se nachází po stranách. Speciální prolisy umocuj pohodlné a bezpečné stohování boxů - maximálně 3 kusy. 
 
Box Truck ToolBox má dva ocelové uzávěry, které umožňují použití visacího zámku pro bezpečné skladování dražšího nářadí, které je tak chráněno před neoprávněnými osobami. 
 
Titan Eko se při své činnosti řídí podle ISO 9001:2000 č. FM 57348. 
 
Na skříně Truck ToolBox se poskytuje záruka po dobu 5 let.
 
ROZMĚRY TRUCK TOOLBOX
Objem (l) Šířka (mm) Hloubka (mm) Výška (mm) Kód výrobku
200 990 550 590 STB00250BK
ROZMĚRY VÝROBKŮ SE MOHOU LIŠIT +/- 1%

Ke stažení

Kingspan TITAN Kingspan TITAN EXCEL Kingspan Sensor Systems

Kingspan Environmental - organizační složka
Pražské Předměstí
Habrmanova 166/26
500 02 Hradec Králové, Czech Republic
Tel.: +420 725 114 555
Fax: +420 491 619 006
info@kingspan-env.cz