Novinky

'ZLATÝ STÁNEK' PRO TITAN EKO NA VELETRHU POLEKO.

Během letošního veletrhu POLEKO obdržel stánek firmy Titan eko prestižní titul "Zlatý stánek".

 Soutěž uspořádal známý veletržní portál www.stoisko.pl. Stánek firmy Titan eko vynikal originální, dynamickou konstrukcí ploch, moderním stylistickým řešením - v souladu s logotypem Titan-Eko, zajímavou prezentací firemních značek a také zajímavým způsobem předávání informací o výrobcích.

Letošní, devatenáctý ročník veletrhu POLEKO se konal ve dnech 20.-23. listopadu v areálu Mezinárodních poznaňských veletrhů. Veletrhu se zúčastnilo téměř 1000 vystavovatelů a firem z 21 států. Expozice Poleko zahrnovala následující sektory: Voda a odpadní vody, Odpady, recyklace a udržení čistoty a pořádku, Vzduch, hluk a vibrace, Kontrolní a měřící přístroje, Ekologická výchova. Bohatá mezinárodní nabídka vystavovatelů přitáhla davy návštěvníků téměř z celého světa. Veletrh navštívilo více než 23.000 osob z 32 států a 4 kontinentů. 
 
Během veletrhu podnik Titan eko předvedl mnoho výrobků, které jsou určeny především pro komunální sektor (nádoby na odpad, nádoby na písek a sůl, nádoby na použitý olej). Novinkou vystavenou na stánku byly nádoby pro selektivní sběr odpadů typu IgloLeader 1,5 m3 se sníženou hlučností. Kontejner Igloleader zaručuje díky speciální konstrukci výrobku nízkou úroveň hluku při vhazování skleněného odpadu. Účinnost výrobku byla potvrzena TÜV, navíc Igloleader splňuje požadavky obsažené v certifikátu Blue Angel.
 
Účast firmy Titan eko na veletrhu Poleko a také získání titulu Zlatého stánku je dokonalou příležitostí k propagaci podniku, výrobků a inovativních řešení v oboru ochrany životního prostředí, jak na polském, tak i na světovém trhu.
Kingspan TITAN Kingspan TITAN EXCEL Kingspan Sensor Systems

Kingspan Environmental - organizační složka
Pražské Předměstí
Habrmanova 166/26
500 02 Hradec Králové, Czech Republic
Tel.: +420 725 114 555
Fax: +420 491 619 006
info@kingspan-env.cz